Udział w Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów do lat 16 i 18 -02 – 11.03.2025 r. w Jastrzębiej Górze wzięło udział 5 zawodników, którzy zdobyli : Jasiulewicz Dawid – 11 m. , II klasę sportową, Pałejko Gabriela – 11m , II klasa sportowa, 13 punktów SSM. Awans do Mistrzostw Europy. Zakończyły się Mistrzostwa Polski do lat 16,18 w Jastrzębiej Górze.
Nasz klub reprezentowało 5 szachistów oto wyniki:
10 M. Pałejko Gabriela- Awans na Mistrzostwa Europy,
11M. Jasiulewicz Dawid – Awans na Mistrzostwa Europy,
13M. Sawicki Dorian – Awans na Mistrzostwa Europy,
27M. Butkiewicz Jan.
31M. Butkiewicz Hanna


Dofinansowano: Urząd Miasta Suwałki.




