Mistrzostwa Polski do lat 16-18.

Udział w Indywidualnych  Mistrzostw Polski Juniorów do lat 16 i 18  -02 – 11.03.2025 r. w Jastrzębiej Górze wzięło udział 5 zawodników,  którzy zdobyli : Jasiulewicz Dawid – 11 m. , II klasę sportową, Pałejko Gabriela – 11m , II klasa sportowa, 13 punktów SSM. Awans do Mistrzostw Europy. Zakończyły się Mistrzostwa Polski do lat 16,18 w Jastrzębiej Górze.

Nasz klub reprezentowało 5 szachistów oto wyniki:

10 M. Pałejko Gabriela- Awans na Mistrzostwa Europy,

11M. Jasiulewicz Dawid – Awans na Mistrzostwa Europy,

13M. Sawicki Dorian – Awans na Mistrzostwa Europy,

27M. Butkiewicz Jan.

31M. Butkiewicz Hanna

Dofinansowano: Urząd Miasta Suwałki.